LATVIJAS RADIO 3 - KLASIKA

Tuvākie raidījumi Spied šeit

Tā ir lieliska vieta kur strādāt ne tikai pateicoties skaistajam skatam aiz loga, kas no Klasikas redakcijas paverās uz Doma laukumu, bet arī pateicoties cilvēkiem un iepējai veidot raidījumus par dažādām personībām mūzikā. Man ir patiess prieks, ka jau kopš 2001.gada esmu šajā neparastajā vietā. Esmu saticies un runājis ar izcilām personībām, veidojis neparastus raidījumus par džeza, estrādes un kino leģendām un uzzinājis daudz ko jaunu tieši sev.


Man ļoti patīk veidot raidījumus BENEFICE. Tas ir 45 minūšu raidījums par kādu personību. Es allaž cenšos atras ko interesantu, ko tādu, kas Klasikā nav skanējis. Esmu veidojis raidījumus par Merlinu Monro, Džonu Lenonu, Polu Makartniju, Tomu Džounsu, Elvisu Presliju, Džūdiju Gārlendu, Frenku Sinatru, Ellu Ficdžeraldu un daudziem citiem. Ne visi raidījumi ir iekļauti radio mājas lapā, bet daudzus manus raisījumus varat noklausīties.

Veidotie raidījumi ir šeit!

Tiešraides Latvijas radio 3 vilnī nu jau arī mans uzdevums.


*Spožākais atklājums man pašam un klausītājiem bija britu seriāla "Smalkais stils" Hiacintes Burkā atveidotāja Patrīcija Rūtledža, kura, kā izrādījās, ir nepārspēta komēdiju un mūziklu aktrise, arī šarmanta dziedātāja. Lai noklausītos tieši šo raidījumu, spied šeit


Mēs ne tikai strādājam un priecējam klausītājus, bet arī paši reizēm mēdzam izrauties skaistos piedzīvojumos uz kādu kaimiņzemi un vakarā vērtējam kopīgi izvēlētu teātra izrādi.


Arī Ēnu diena Latvijas radio ir apmeklēta. Prieks, ka bērniem ir interesanti uzzināt, kā tad izskatās tur, kur rezultātu var tikai dzirdēt. :)


Un katrā ziņā, es esmu laimīgs, ka esmu Latvijas radio 3!